strona główna pielgrzymki wydarzenia inne kontakt

Włochy

 
Charyzmatyczna Pielgrzymka do Włoch.
Termin pielgrzymki: 19.10.2019 - 26.10.2019 r.
Koszt 3000 zł + 90€.
Wylot z Warszawy Okęcie
Zapisy
 • na e-mail: batory1961@wp.pl
 • SMS-em na tel. 601 806 183
Szczególnie będzie nam patronował św. o. Pio oraz o. Dolindo.
Aby być zapisanym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zadatek w wysokości 1500 zł. WYSYŁAJĄC PRZELEW NALEŻY W TYTULE WPŁATY WPISAĆ : DAROWIZNA NA RZEDZ FUNDACJI „JEZUS W PABIANICACH” oraz imię i nazwisko uczestnika. I TO WYSTARCZY ABY WPŁATA BYŁA ZAKSIĘGOWANA.
UWAGA: NA PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH WYSTARCZY MIEĆ DOWÓD OSOBISTY.

Program pielgrzymki:

Dzień 1 (19.10.19)
Zbiórka na lotnisku w Warszawa Okęcie o 14:05 (wylot 16:05). Lądowanie w Rzymie przejazd Następnie transfer do hotelu,kolacja, nocleg.
Dzień 2 (20.10.19)
Śniadanie, wyjazd do Rzymu: Bazylika św. Piotra, potem przejście przez Via Della Conciliazione pod Zamek Anioła, dalszy spacer przez Plac Navona, Panteon do Fontanny di Trevi. Potem: Plac Wenecki oraz Bazylika Matki Bożej Większej. W ciągu dnia Msza św. Później Koloseum (z zewnątrz) oraz Forum Romanum. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 3 (21.10.19)
Po śniadaniu wyjazd na południe: wizyta w klasztorze na Monte Cassino, chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym. Msza św. Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta, katedra związana z cudem św. Januarego, port, szopki bożonarodzeniowe. Nawiedzenie miejsc związanych z o. Dolindo. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Neapolu.
Dzień 4 (22.10.19)
Po śniadaniu przejazd do Pompejów. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Msza św. Następnie przejazd do Pietrelciny – miejsca narodzin św. Ojca Pio. Później przejazd na Półwysep Gargano. Kolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.
Dzień 5 (23.10.19)
Śniadanie, nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo: kościół stary z konfesjonałem Świętego, jego cela, słynny krucyfiks. Przejście do kościoła nowego z grobem Świętego w krypcie. Msza św. w San Giovanni Rotondo, potem czas wolny – chwila refleksji na Drodze Krzyżowej. Przejazd do nieodległego Monte Sant’ Angelo, nawiedzenie groty św. Michała Archanioła – jedynego kościoła, który nigdy nie był konsekrowany. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 6 (24.10.19)
Po śniadaniu wyjazd do sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Lanciano. Potem przejazd do pobliskiego Manoppello – sanktuarium Świętego Oblicza. Msza św. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 7 (25.10.19)
Śniadanie, wyjazd do Asyżu: Bazylika św. Franciszka z grobem Świętego oraz słynnymi freskami. Msza św. Spacer urokliwymi ulicami miasteczka pod kościół Matki Bożej na Minerwie, potem do miejsca, gdzie stał dom rodzinny świętego, a na koniec do Bazyliki św. Klary. Później przejazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 8 (26.10.19)
Śniadanie, przejazd do Divino Amore – Sanktuarium Najczystszej Miłości pod Rzymem. Msza Św. Później przejazd do Castel Gandolfo – pięknie położonego miasteczka z siedzibą letniej rezydencji papieskiej. Przejazd na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 22:10.
Cena pielgrzymki wynosi 3000 zł i zawiera:
przelot Warszawa Okęcie-Rzym Ciampino-Warszawa Okęcie z bagażem podręcznym: 40x30x20 cm oraz dodatkowym dużym bagażem podręcznym 55x40x20 cm, max 10kg, przejazdy we Włoszech klimatyzowanym autobusem, 7 noclegów w hotelach***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 7 śniadań kontynentalnych wzmocnionych i 7 kolacji. Msze święte i opiekę duchową. Opiekę pilota wycieczek. Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 20 000 euro, NNW 15 000 zł). Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
Cena nie zawiera:
ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (590 zł), ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego: 20 kg - 320 zł; możliwość dokupienia bagażu jedynie w dniu zgłoszenia się na pielgrzymkę, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w pielgrzymce do Włoch, które musi zostać zawarte w dniu zgłoszenia się na pielgrzymkę oraz dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów chorób przewlekłych, napojów do kolacji. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji, przewodnicy lokalni, opłaty miejscowe i wjazdowe do miast, słuchawki systemu tour audio guide : są płatne dodatkowo - 90 Euro na miejscu u pilota.
Wysyłając zgłoszenie mailem proszę podać następujące dane:
 • Imię
 • Drugie Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Nr. telefonu
 • e-mail
 • Adres zamieszkania z kodem pocztowym
 • Nr.dowodu osobistego lub paszportu
 • Dopłata do bagażu rejestrowego (20 kg) - 320 zł
  UWAGA!
  ta opcja jest możliwa tylko w dniu zapisu>(TAK lub NIE)
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego - 590 zł (TAK lub NIE)

Organizatorem pielgrzymki jest FUNDACJA „JEZUS W PABIANICACH”.
KRS 0000687737
NIP 7312057373